Polecamy na sprzedaż PIĘKNE DOMY wolnostojące w zabudowie bliźniaczej (łącznie 6 domów) – w podwyższonym standardzie deweloperskim (szpachlowanie i malowanie ścian w cenie!!!), w CHWAŁKÓWKU (gmina Łubowo / powiat gnieźnieński) w odległości 2/3 drogi z Poznania do Gniezna – w cichej, urokliwej i spokojnej okolicy przy lesie.

Bliskość drogi ekspresowej S5 gwarantuje szybki dojazd zarówno do Poznania (ok. 20 min.), jak i do Gniezna (niecałe 10 min.).

Każdy dom dwukondygnacyjny – parter + piętro, o łącznej powierzchni użytkowej ok 97 m2 każdy, posadowiony na działce o powierzchni ok 400 – 500 m2.

Każdy dom składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, korytarza z przedsionkiem, wc i pomieszczenia technicznego (na parterze) oraz 3 pokoi i łazienki (I piętro). Forma własności – pełna własność z księgą wieczystą.

Dom wykonany z materiałów bardzo wysokiej jakości: pustak Porotherm 25 / dachówka ceramiczna Creaton / strop Teriva 5-cio komorowy / ocieplenie styropianem grafitowym o gr. 15cm (bardzo dobry współczynniku lambda) / bardzo ciepłe okna o współczynniku 0,7 supertherm – kolor zewnętrzny okien to grafit-antracyt, zaś od wewnątrz biały / ogrzewanie – piec na ekogroszek lub pelet + ogrzewanie podłogowe i kominkowe / tynki wewnętrzne cementowo-wapienne / instalacja elektryczna / sufity podwieszane / poddasze ocieplone wełną 25 cm / na wszystkich oknach zamontowane są rolety elektryczne / drzwi zewnętrzne nowoczesne firmy Wikęd kolor grafit-antracyt.

UWAGA – W SPRZEDAŻY CAŁA INWESTYCJA!!! Planowany termin oddania budynków do użytkowania koniec marca 2020 r.

W niedalekiej odległości jest szkoła, przedszkole i przystanek autobusowy (na ulicę po dzieci bezpośrednio podjeżdża gimbus szkolny, który odbiera i zawozi je do szkoły).

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku (09.00-20.00) oraz w soboty i niedziele (09.00-18.00).

  • Balkon
  • Internet
  • Piwnica
  • Telefon
  • TV kablowa

Gotowe piękne DOMY BLIŹNIAKI w Chwałkówku (gm. Łubowo / koło Gniezna)